ogrodzenia-metalowe

Ogrodzenia metalowe spełniają rozmaite funkcje użytkowo-reprezentacyjne. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo panele stalowe (2D i 3D), które odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi, a dzięki swojej lekkiej i modułowej budowie pozwalają na szybki montaż. Ocynkowane konstrukcje siatkowe z kolei zapewnią tymczasową lub stałą ochronę Państwa posesji i harmonijnie wkomponują się w otaczający krajobraz. Ogrodzenia kute również dostępne w naszej ofercie wyróżniają się eleganckim wyglądem, ale i stabilnością i antykorozyjnością, co sprawia, że przez wiele lat będą zdobić Państwa działkę i stać na jej straży. Ze względu na czas potrzebny na ich wykonanie oraz zapewnienie unikalnego efektu wizualnego ich koszt jest wyższy od instalacji przygotowywanych z prefabrykatów (np. paneli). Dzięki naszemu profesjonalnemu wykończeniu konstrukcja ta wzbogaci architektonicznie Państwa nieruchomość.

Spersonalizowana oferta ogrodzeń metalowych AluMalMet

Decydując się na AluMalMet nie tracą Państwo czasu ani energii na poszukiwania i otrzymują wszystko w jednym miejscu: słupki, przęsła, segmenty, bramy wjazdowe, furtki jak również automatykę. Przęsła tradycyjne bądź też nowoczesne – wspieramy w szybkim i estetycznym montażu całej konstrukcji. Elementy stalowe łączymy z wytrzymałym i optycznie efektownym klinkierem, murkami z techno-bloku itp. W bramach i furtkach montujemy sprawdzone systemy gwarantujące ich bezpieczne użytkowanie.

Wybierając dostępne w naszej ofercie ogrodzenia metalowe otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję trwałości – a to dzięki dokładnemu wykonaniu i zabezpieczeniu powierzchni płotu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem czynników zewnętrznych poprzez między innymi cynkowanie ogniowe, a także malowanie proszkowe. Do życzeń naszych klientów podchodzimy indywidualnie (od najprostszych projektów aż po płoty z obszernym zastosowaniem dekoracji i elementów kutych) i dbamy o to, by nasze nowoczesne realizacje odpowiadały ich finansowym i projektowym wyobrażeniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą wzorów płotów metalowych, które doskonale sprawdzą się na prywatnych działkach jak i terenach przemysłowych.