ogrodzenia-kute

Jeżeli zależy Ci na ogrodzeniu swojej posesji w wyjątkowy sposób i uwielbiasz elementy pełne artystycznego wdzięku, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Jesteśmy bowiem specjalistami w projektowaniu i produkcji nowoczesnych płotów – można powiedzieć, że nasze ogrodzenia kute to niewielkie dzieła sztuki, bo każde z nich jest niepowtarzalne i idealnie komponuje się z ogrodem oraz domem.

Do wytwarzania tego rodzaju ogrodzeń wykorzystujemy wysokiej jakości materiały pełne, w tym pręty kwadratowe 12×12 mm, a także płaskowniki 30×5 mm. Elementy takiego płotu wyrabiane są z pełnej stali, przygotowywane na zamówienie według wybranego projektu. Możemy zaproponować ponadto wypełnienie z profili zamkniętych, kątowników i sztachet metalowych.

Każde metalowe ogrodzenie kute jest wyjątkowe i nadaje posesji oryginalnego charakteru. Przy wyborze kształtów i kolorów, warto zwrócić uwagę na przestrzeń wokół domu, architekturę naszego budynku i styl ogrodu, aby płot wpisał się w krajobraz, idealnie go uzupełniając. Czasem lepiej jest zrezygnować z dużej ilości wyszukanych kształtów, na rzecz prostszych, mniej przytłaczających, a przy tym równie efektownych rozwiązań.

Zalety ogrodzeń kutych

Zaletą produkowanych przez nas płotów kutych jest ogromna różnorodność dostępnych wzorów i kształtów, a także możliwość pomalowania ich techniką proszkową na każdy kolor z palety RAL. Bez trudu możemy wykonać również zamówienie w oparciu o projekt indywidualny stworzony przez klienta.

Oprócz bardzo wysokich walorów estetycznych, nasze ogrodzenia kute charakteryzują się również świetnymi parametrami technicznymi, zwłaszcza odpornością na czynniki atmosferyczne i korozję, ponieważ, w odróżnieniu od konkurencji, gwarantujemy zaawansowane technologicznie cynkowanie ogniowe.