Ogrodzenie Panele Ogrodzeniowe Płoty Kompozytowe

Warto zastąpić drewno materiałem kompozytowym?

Sprawdź, dlaczego warto zastąpić drewno materiałem kompozytowym i skontaktuj się z nami, by zamówić deski kompozytowe w wybranym kolorze oraz rozmiarze. Dzięki wielu dostępnym kolorom, ogrodzenie kompozytowe idealnie wpasuje się w każde otoczenie Twojego przydomowego zacisza. Ogrodzenie z desek kompozytowych przypomina nowoczesne drewniane ogrodzenie. Wykorzystanie dwóch komponentów gwarantuje uzyskanie produktu o wysokiej odporności i strukturze przypominającej drewniane powierzchnie. Deski kompozytowe służące do montażu ogrodzenia dostępne są w dwóch kolorach – tropikalnym brązie oraz kamienno-szarym. Ogrodzenia kompozytowe wykonane z desek nie wymagają impregnacji i konserwacji. Płoty i ogrodzenia kompozytowe tworzone są z materiałów przyjaznych dla alergików, pozbawionych ołowiu oraz bezpiecznych w użytkowaniu. Jeszcze niedawno deski kompozytowe zyskiwały zastosowanie tylko do budowy pomostów, oberży, czy jako deski na taras. Polecamy również te deski ogrodzeniowe dla mieszkańców bloków którzy pragną zachować prywatność stosując takie właśnie deski ogrodzeniowe jako wypełnienie balkonów. Nasz nowoczesny produkt / deska ogrodzeniowa / jest idealnym rozwiązaniem na takie właśnie posesje, które wymagają pielęgnacji i czyszczenia ogrodzenia jak również w ogrodach zalesionych i mających systemy nawadniające które notorycznie zalewają całe ogrodzenie. Ogrodzenie z desek kompozytowych wyglądem przypomina ogrodzenie z drewna, jednak ma właściwości tworzyw sztucznych.

WPC – czyli kompozyt (Wood Plastic Composites)

Ogrodzenia z desek kompozytowych łączą efekt ciepłego drewna i właściwości tworzyw sztucznych. Tym samym więc WPC – czyli kompozyt (Wood Plastic Composites) stają się coraz bardziej poważnym konkurentem zarówno dla przemysłu drzewnego jak i branży tworzyw sztucznych. Dzieje się to dlatego, iż Polacy powoli odchodzą od starych poglądów i upodobań i rezygnują z naturalnego drewna na rzecz tworzyw sztucznych. Proponujemy ich wykonanie z zastosowaniem kompozytu drewna WPC. Deski i podesty tarasowe wykonane z różnego rodzaju drewna nadadzą naszemu tarasowi naturalny wygląd. Dodatkową zaletą tego rodzaju płotów jest dobra dźwiękoszczelność, co wpływa na zachowanie prywatności. Nasze deski ogrodzeniowe wspaniale znoszą wszelkiego rodzaju niesprzyjające warunki pogodowe. Innowacyjne systemy ogrodzeniowe! Dzięki połączeniu wysokiej jakości składników naturalnych z polimerem, otrzymujemy trwałe panele ogrodzeniowe, które są odporne na butwienie, gnicie, warunki atmosferyczne oraz niszczycielską działalność szkodników. Obecnie deski kompozytowe zostały przedstawione w całkiem nowej kreacji (panele ogrodzeniowe, deski elewacyjne). Prócz desek kompozytowych na taras w naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia kompozytowe, zwane również przegrodami zewnętrznymi służą do rozdzielenia przestrzeni tarasowych. Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu.

Właściwości techniczne znacznie przewyższają cechy zwykłych drewnianych desek

Deski kompozytowe wyglądem do złudzenia przypominają naturalne drewno, jednak ich właściwości techniczne znacznie przewyższają cechy zwykłych drewnianych desek. Z jednej strony zachowują się jak drewno, co oznacza, że można je obrabiać tymi samymi narzędziami, co ich naturalny odpowiednik. Ponieważ największy rynek zbytu ma jak do tej pory przemysł budowlany, więc najczęściej stosowaną metodą jest wytłaczanie (70 proc.). Spośród dostępnych kompozytów przeznaczonych do montażu płotu, można wybrać dwa rodzaje – ogrodzenia kompozytowe łączone na pióro i wpust oraz ażurowe w stylu farmerskim. Wśród dostępnych kompozytów przeznaczonych do montażu płotu, można wybrać dwa rodzaje. Ogrodzenia ażurowe w stylu farmerskim, cieszą się dużą popularnością wśród gospodarstw, szczególnie agroturystycznych. Płoty z kompozytu cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko ze względu na dużą wytrzymałość materiału, ale także ze względu na szeroką gamę dostępnych kolorów. Powinno być także porządnie wykonane, aby nie stanowiło zagrożenia.

Akcesoria do Ogrodzenia

W jednym miejscu skompletujecie również akcesoria do ogrodzenia, dzwoniąc do biura klienta uzyskacie także niezbędne informacje czy Wasze zakupy są kompletne. Obecnie znalazły nowe zastosowanie także przy budowie ogrodzeń. Dzięki szerokiemu asortymentowi producenta można wybrać gotowe moduły do budowy ogrodzeń sztachetowych lub panelowych w wersji pełnej oraz ażurowej a także profile kompozytowe. Materiał jest w pełni odporny na wszelkie przebarwienia i zabrudzenia, dlatego możemy być spokojni o pojawienie się zacieków z wody Początkowo deski z kompozytu  wykorzystywane były do budowy tarasów oraz pomostów. Ogrodzenia z kompozytu nie wymagają stosowania specjalnych środków czyszczących i konserwujących. Kompletny system ogrodzeniowy składa się z pionowego słupka, daszka oraz poprzecznych paneli wypełniających. Wszystko zależy od ilości użytych desek oraz odstępu jaki zastosujemy między nimi. Długa gwarancja na tego typu uszkodzenia jest bardzo istotna w przypadku materiałów używanych w niezadaszonych miejscach, a tym samym narażonych na zmienne warunki atmosferyczne.